First Friends 1

First Friends 1

First Friends 3

First Friends 3

First Friends 1

شرایط سنی کودکان اقتضا می کند که آنها آموزش های مختلف از جمله آموزش زبان انگلیسی را با محتوا و شیوه های آموزشی ویژه این گروه سنی دنبال کنند. با طی کردن دوره های آموزش زبان کودکان، آنها می توانند با زمینه صحیح و درستی از آموزش زبان انگلیسی تا مقاطع بالاتر به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند.

** در صورت انتخاب گزینه تخفیف لطفاً مدرک مرتبط را در شروع کلاس به واحد ثبت نام ارائه نمایید در غیر این صورت تخفیف شما لحاظ نخواهد شد و مابقی شهریه دریافت می گردد**روز ساعت استاد جنسیت
یک شنبه - سه شنبه ‍16:30-18 پسران
۱۵۰٬۰۰۰ تومان
موجودی: موجود
فقط 0 عدد باقی مانده است
کد دوره آموزشی
ROOYESH_241123-1-2-1

آموزش زبان انگلیسی دوره کودکان در مرکز جهاد دانشگاهی قزوین

دوره آموزش زبان کودکان در مرکز جهاد دانشگاهی قزوین ویژه رده سنی 8 تا 12 سال است که شامل 15 ترم آموزشی است. کتاب آموزشی First Friends برای سطح مبتدی در 3 ترم و کتاب Family & Friends در 12 ترم به عنوان کتاب اصلی آموزش زبان در این رده تدریس می گردد. این دوره ها در محیطی شاد که مناسب کودکان است در مرکز جهاد دانشگاهی قزوین برگزار می گردد. 

کتاب های آموزش زبان انگلیسی Family & Friends و First Friends

کتاب هایFamily & Friends و First Friends در 10 جلد با تصاویر، داستان ها و فعالیت های کلاسی جذاب طراحی شده که بیشتر تمرکزش روی مکالمه (Conversation) می باشد. از ویژگی این کتاب نسبت به کتاب های دیگر تمرکز بر روی نوشتن (Writing) خواندن (Reading) و شنیدن (Listening) که در واقع از مهارت های اصلی زبان بوده و همچنین گرامر(Grammer) که برای این گروه سنی بسیار ضروری است، در قالب مکالمه (Conversation) آموزش داده می شود. این مجموعه کتاب ها یکی از کاملترین و جذاب ترین متدهای آموزشی زبان انگلیسی انتشارات Oxford برای کودکان است که مورد تائید دانشگاه Oxford نیز هست.

ویژگی های کتاب های Family & Friends و First Friends زبان انگلیسی

از ویژگی های اصلی این کتب تنوع و گوناگونی تمارین و لغات جدید که در قالب تصاویر رنگی است، زمینه را برای یادگیری زبان انگلیسی در محیط واقعی و طبیعی کلاس آماده می سازد که این امر کمک شایانی در پیشرفت تحصیلی و یادگیری ساده تر زبان انگلیسی در مدرسه نیز دارد. طراحی این کتاب های آموزش زبان با درس های کوتاه آن این حس را به زبان آموز می دهد که پروسه یادگیری زبان انگلیسی بسرعت پیش می رود و اعتماد به نفس آنها را بیشتر می کند. مکالمه های این کتاب های آموزش زبان شامل اصطلاحات رایج انگلیسی، پاسخ ها و سوالات مربوط به زبان انگلیسی روزمره است.

ویژگی های آموزش زبان انگلیسی دوره کودکان در جهاد دانشگاهی قزوین

از ویژگی های اصلی دوره های آموزش زبان کودکان در جهاد دانشگاهی قزوین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایجاد محیطی شاد و سرزنده متناسب با آموزش کودکان در جهاد دانشگاهی
  • آموزش کلیه اصول مقدماتی و مهارت نوشتاری به طور کامل در دوره زبان انگلیسی کودکان در جهاد دانشگاهی
  • استفاده از فیلم و نرم افزارهای آموزشی زبان، کتب کمک آموزشی زبان و داستان های کوتاه زبان در کنار کتاب اصلی زبان متناسب با سطح کلاس کودکان
  • برگزاری جلسات مداوم با اولیا به منظور بهبود کیفیت کلاس های زبان در جهاد دانشگاهی
  • استفاده از اساتید مجرب در زمینه آموزش زبان به کودکان
اطلاعات بیشتر
در حال تکمیل بله
جنسیت دوره آموزشی پسران
روز هفته یکشنبه, سه شنبه
آدرس مرکز آموزشی ، کوچه خاکعلی شماره 29دپارتمان تخصصی زبان جهاد دانشگاهی: خیابان دانشگاه
مدت زمان دوره آموزشی 40
تاریخ شروع دوره تاریخ اعلام شده جهت شروع دوره ممکن استبا توجه به زمان به حد نصاب رسیدن فراگیران تغییر یابد؛ لذا خواهشمند است در صورت علاقه مندی به شرکت در هر یک از دوره ها تاریخ دقیق شروع دوره را با دپارتمان آموزش چک فرمایید.
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:First Friends 1